Vinci

Ústav Pohoda, Český Těšín

Hlavním posláním Ústavu Pohoda je podpořit zaměstnávání osob zdravotně znevýhodněných, pomoc při začleňování sociálně vyloučených osob a také odstraňování bariér při přístupu v zaměstnání a provozování hospodářské činnost osob se zdravotním postižením.

Projekt bistra Ryba do ruky nabídne práci osobám se zdravotním hendikepem. Záměrem je provozování stánků s rychlým občerstvením, kde budou podávány rybí speciality připravované a prodávané sociálně a zdravotně znevýhodněnými lidmi.

Cílem projektu je pomoci najít práci osobám se zdravotním postižením, které obtížně hledají uplatnění na trhu práce. To jim umožní návrat do společnosti tím, že získají příjem a pracovní návyky. Adaptují se tak na běžné životní podmínky, zmírní svou závislost na sociálních dávkách a posílí se jejich samostatnost.

Ústav Pohoda, Český Těšín

Nadační příspěvek: 95 000 Kč

Nadační příspěvek ve výši 95 000 Kč na pořízení konvektomatu.

Kontaktní zaměstnanec Michal KRZYZANEK, EUROVIA CS Zaměření projektu Pracovní začlenění Kontaktní údaje organizace Svojsíkova 2087, 737 01 Český Těšín Email t.dubsky@seznam.cz Url www.ustavpohodaceskytesin.cz, www.rybadoruky.cz
© Nadace Vinci 2024
>
Create by: TRE.CZ s.r.o.