Vinci

Ústav Pohoda, Český Těšín

Hlavním posláním Ústavu Pohoda je podpořit zaměstnávání osob zdravotně znevýhodněných, pomoc při začleňování sociálně vyloučených osob a také odstraňování bariér při přístupu v zaměstnání a provozování hospodářské činnost osob se zdravotním postižením.

Projekt bistra Ryba do ruky nabídne práci osobám se zdravotním hendikepem. Záměrem je provozování stánků s rychlým občerstvením, kde budou podávány rybí speciality připravované a prodávané sociálně a zdravotně znevýhodněnými lidmi.

Cílem projektu je pomoci najít práci osobám se zdravotním postižením, které obtížně hledají uplatnění na trhu práce. To jim umožní návrat do společnosti tím, že získají příjem a pracovní návyky. Adaptují se tak na běžné životní podmínky, zmírní svou závislost na sociálních dávkách a posílí se jejich samostatnost.

Ústav Pohoda, Český Těšín

Nadační příspěvek: 95 000 Kč

Nadační příspěvek ve výši 95 000 Kč na pořízení konvektomatu.

Kontaktní zaměstnanec Michal KRZYZANEK / EUROVIA CS Zaměření projektu Pracovní začlenění Kontaktní údaje organizace Svojsíkova 2087, 737 01 Český Těšín Email t.dubsky@seznam.cz Url www.ustavpohodaceskytesin.cz, www.rybadoruky.cz
© Nadace Vinci 2020
>
Create by: TRE.CZ s.r.o.